Zmieniamy się dla Was!

Stara maksyma mówi, że kto stoi w miejscu ten się cofa. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, przygotowaliśmy dla Was szereg zmian i nowości, które wprowadzamy od sezonu zimowego i wierzymy, że przypadną Wam do gustu.

Po pierwsze, możecie liczyć na znacznie więcej informacji i artykułów z naszych rozgrywek. Nasza strona i fanpage na facebooku będą żyły cały tydzień. Po każdej kolejce, oprócz najlepszej fotorelacji cenionego Pawła Maula oraz tradycyjnego artykułu podsumowującego minioną kolejkę, pojawią się nowe, cykliczne artykuły:

 - Plusy i Minusy Kolejki: Artykuł opisujący po 3 plusy i 3 minusy w każdej kolejce.

 - Drużyna Tygodnia: Wybór i opis drużyny tygodnia, to znaczy drużyny która w danej kolejce się czymś wyróżniła na tle pozostałych;

- Zapowiedzi Meczowe: Opis zapowiedzi mecz po meczu, liga po lidze wraz z naszym typem.

Po drugie, dalej będziemy rozwijać nasze relacje video, przygotowywane przez KET Freelancing. Samych skrótów będzie więcej, bo aż 5 po każdej kolejce, a co więcej, oprócz kamery głównej, w bramkach zostaną również umieszczone kamery GoPro. Dzięki temu, możecie liczyć na ujęcia Waszych bramek z kilku perspektyw J

Po trzecie, zadbamy bardziej o terminowość oraz jakość relacji tekstowych podsumowujących wszystkie spotkania. Od zimy wszystkie wyniki i statystyki ze spotkań będą wprowadzane on –line (do ok. 15 – 20 min po zakończeniu spotkania). Natomiast wszystkie relacje pojawiać się będą na stronie do poniedziałku wieczorem. Wierzymy, że odczujecie też zmianę ich jakości. Do naszego zespołu wrócił już Paweł, z którego pracy w minionych latach byliście zadowoleni, a szerzej o „zmianach kadrowych” poinformujemy Was w grudniu.

Po czwarte, od 2018 roku pojawi się nowy sponsor, który ufunduje dodatkowe nagrody dla części zwycięzców indywidualnych (najlepszych zawodników i najlepszych bramkarzy)

Po piąte, na naszym fanpage’u w tygodniu będą pojawiać się nowe infografiki, podsumowujące każdą kolejkę.

Po szóste, możecie liczyć na szereg dodatkowych atrakcji na uroczystym zakończeniu sezonu. Co więcej, postaramy się, by te atrakcje pojawiły się już na najbliższym zakończeniu sezonu Jesień 2017. Jednak nie można odkrywać wszystkich kart od razu… Będziemy Was informować na bieżąco, przed konkretnym wydarzeniem. 

Wiemy, że w ostatnim czasie zdarzały nam się błędy, lecz nie popełnia ich tylko ten, co nic nie robi. My wyciągamy wnioski i prosimy o zaufanie, którym obdarzacie nas już blisko od 10 lat. Do zobaczenia na zielonej murawie!

Michał Burzyński
Tagi:

Kontakt

Masz jakieś pytania związane z LIGĄ BEMOWSKĄ? Chciałbyś zapisać swoją drużynę do naszych rozgrywek? Napisz lub zadzwoń:

kontakt@ligabemowska.pl
Michał Burzyński 661 536 685

Śledź nas na Facebooku