R-GOL na kolejny rok z Ligą Bemowską!

Mamy przyjemność poinformować, że przedłużyliśmy umowę z firmą R-GOL na kolejny rok. R-GOL pozostanie sponsorem technicznym rozgrywek Ligi Bemowskiej. Dzięki nowej umowie, m.in. na naszych boiskach pojawią się nowe piłki meczowe, czy znaczniki oraz znacznie usprawni się proces odbierania przez Was nagród  z talonów, które otrzymują zwycięzcy klasyfikacji indywidualnych i najlepsze drużyny.

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, staraliśmy się zadbać przede wszystkim o to, by począwszy od nowego sezonu vouchery na sprzęt piłkarski wszyscy realizowali sobie sami, bezpośrednio w sklepie na Puławskiej 255. Ponadto, choć ostatnie piłki przypadły Wam do gustu, od nowego sezonu, będziemy grali piłkami z „wyższego” modelu, a więc po prostu jeszcze lepszymi.

Dzięki naszej współpracy dalej istnieje  również możliwość zakupu sprzętu piłkarskiego (w tym także kompletów strojów) po preferencyjnych cenach. Posiadamy zniżki na komplety strojów takich marek, jak: Nike, Adidas, Puma, czy R-GOL.

R-GOL istnieje już od roku 2000, ale w ostatnich latach z firmy regionalnej przerodził się w absolutnie czołowego dystrybutora piłkarskiego sprzętu w skali kraju. Firma, która główną siedzibę ma na Mazurach Zachodnich, w Ostródzie, rozwija się wyjątkowo prężnie. Obecnie, poza nowoczesnym eSklepem,  R-GOL to Centrum Piłkarskie w Olsztynie, Salon Piłkarski w Ostródzie, dwupoziomowe Centrum Piłkarskie w Gdańsku oraz przede wszystkim, dwupoziomowy, największy w Polsce i drugie największy w Europie sklep piłkarski w Warszawie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie www.r-gol.com 

Tagi: