Zgłoszenia indywidualne

Nie masz zespołu, a chciałbyś zagrać w Lidze Bemowskiej? Napisz do nas, a pomożemy znaleźć Ci drużynę!

Ponownie  otrzymaliśmy od Was wiadomości, że chcielibyście wziąć udział w naszych rozgrywkach, ale nie macie zespołu lub że Wasza drużyna właśnie się rozpadła i nie macie gdzie grać. Dlatego, wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, proponujemy ponownie rozwiązanie, które z pewnością znacznie ułatwi możliwość gry tym z Was, którzy nie mają własnych zespołów.

Wystarczy, że wyślecie do nas maila i podacie kilka podstawowych informacji:

  • imię i nazwisko
  • wiek
  • numer telefonu
  • pozycja na boisku
  • doświadczenie z Ligi Bemowskiej lub innych rozgrywek
  • poziom zaawansowania

Email zgłoszeniowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Im więcej będzie informacji, tym łatwiej będzie nam dopasować Was do odpowiedniego zespołu, by gra sprawiała Wam wiele radości. Po wysłaniu zgłoszenia w ciągu kilku dni skontaktujemy się z Wami i postaramy się znaleźć Wam ekipę, w której będziecie mogli pokopać tej Jesieni. Zapraszamy!

Jeżeli nie jesteś jeszcze naszym fanem na facebooku zapraszamy do kliknięcia LUBIĘ TO na profilu Ligi Bemowskiej. Zachęcamy również do polecania naszej strony znajomym. Z pewnością pomoże nam to w dalszym rozwoju naszych rozgrywek, a my obiecujemy kolejne nowości i zmiany w najbliższym czasie!

Tagi:

Kontakt

Masz jakieś pytania związane z LIGĄ BEMOWSKĄ? Chciałbyś zapisać swoją drużynę do naszych rozgrywek? Napisz lub zadzwoń:

kontakt@ligabemowska.pl
Michał Burzyński 661 536 685

Śledź nas na Facebooku