Piaski z Pucharem Lata 2010!

Debiutująca w rozgrywkach Ligi Bemowskiej drużyna Piaski została zwycięzcą drugiej edycji Pucharu Lata Ligi Bemowskiej. W wielkim finale wygrała z  zespołem XXX tyleż pewnie, co zasłużenie 6:2. Trzecie miejsce przypadło ubiegłorocznemu tryumfatorowi – FC Ursynów, które w „małym finale” pokonało Diablos 7:6.

Ekipa Piasków zgarnęła wszystkie laury. Dzięki dwóm trafieniom w finale tytuł króla strzelców zdobył Rafał Kalinowski. Natomiast najlepszym bramkarzem wybrany został Maciej Marschall. Oprócz Pucharu Lata, w ręce zwycięzców powędrował także komplet koszulek firmy Nike.

Dzień wcześniej, Puchar Pocieszenia wywalczyli zawodnicy ubiegłorocznego finalisty, Bari, którzy dość pewnie pokonali innego debiutanta, BASF 5:2.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy, galeria zdjęć z turnieju dostępna jest pod tym linkiem.